Youtube Premium İndirim Bulma Yöntemleri Güncel

No Comments

Youtube Premium indirim bulmak için kullanabileceğiniz platformlar hangileridir? Youtube Premium indirim nereden bulunur? Youtube Premium güncel indirim kampanyaları ve daha fazlası bu içeriğimizde.

Youtube Premium Avantajları

Youtube Premium kullanıcılarına sade Youtube dan daha fazla avantaj sunmaktadır. Kullanıcılar Youtube’nin ücretsiz sürümünü de istedikleri zaman kullanabilirler. Fakat kullanışlı ve rağbet gören özellikler için Youtube Premium kullanmanızı tavsiye ederiz.

İlk olarak reklam izlemek istemiyorsanız kesinlikle Youtube Premium’a geçmelisiniz. Video izlerken veya müzik dinlerken videonun başında, ortasında, sonunda kısacası her yerinde reklam görselleri karşınıza çıkmaktadır. Bu ise kullanıcının dikkatini dağıtmakta ve zaman kaybına neden olabilmekte. Youtube Premium avantajları arasında yer alan reklamsız video ve müzik keyfini kesinlikle denemelisiniz.

İnternetsiz ortamlarda da video izlemek ister misiniz? Cevabınız evet ise işte Youtube Premium tam da bu noktada imdada yetişiyor. Daha sonra izlemek istediğiniz videoları premium avantajı ile cihazınıza indirerek istediğiniz ortamda ve zamanda izleyebilme imkanını sunuyor.

Daha yüksek görüntü kalitesinde video keyfi yaşamak isterseniz yine seçiminiz Youtube Premium dan yana olmalıdır. Ayrıca Mobil cihazınızda kullandığınız Youtube Premium sayesinde cihazınızın ekranını kilitleseniz dahi müzik veya video dinlemeye devam edebiliyorsunuz. Arka planda oynatabilme özelliği kulağa hoş geliyor değil mi?

Youtube Premium Paketleri – 2024 Güncel

Youtube Premium 2024 yılında paket ücretlerine zam yapmıştı. Hali hazırda 3 farklı paket bulunmaktadır. Bireysel, aile ve öğrenci olmak üzere farklı paketler ile kullanıcılarına ulaşmaktadır.

Bireysel Youtube Premium ücreti 2024 yılında 57,99 ₺ ye yükseltildi. 5 farklı kullanıcının aynı anda kullanabildiği Aile paketi ise 115,99 ₺ den hizmete sunulurken, sadece öğrencilerin faydalanabildiği öğrenci paketi ise sadece 37,99 ₺ den sunulmaktadır.

Youtube Premium İndirim Nereden Bulunur?

Youtube Premium’un yukarıda yer alan standart ücretleri size çok geldiyse haliyle indirim arayışına girmiş olabilirsiniz. Hiç merak etmeyin bu noktada bilgibutonu.com imdadınıza yetişiyor. Gelin hep birlikte Youtube Premium özelliğini nasıl daha uyguna kullanabilirsiniz göz atalım.

Ücretsiz Youtube Premium Kampanyaları

Çeşitli uygulamalar, bankalar veya gsm şirketleri müşterilerini ellerinde tutabilmek için dönem dönem kampanyalar düzenlemektedir. Bunlardan birisi de Youtube Premium kampanyası. Gsm şirketlerinden örnek verecek olursak yeni abone olan müşterilerine veya taahhüt yenileyen müşterilerine çeşitli süre ile sınırlı olmak üzere ücretsiz Youtube Premium aboneliği vermektedir.

Örneğin Vodafone güncel olarak mevcut tarifesi sona erecek kullanıcılara taahhütlerini yenilemeleri karşılığında 3 ay süre ile ücretsiz Youtube Premium aboneliği hediye etmektedir. Zaten aboneliğinizi devam ettirecekseniz kesinlikle kaçırmamanızda fayda var diyoruz.

Youtube Premium Cashback(Para İadesi) Uygulamaları

Ülkemizde birçok ön ödemeli kart veya uygulama hizmeti sunan kuruluş bulunmaktadır. Bunların başında Papara, Tosla, İninal gibi hizmetler gelmektedir. Bu firmalar müşteri kitlesini artırmak ve daha kaliteli hizmet sunabilmek için farklı uygulama ve alışveriş dalları için cashback programı uygulamaktadır.

Cashback programları arasında en popüler olan hiç şüphesiz Youtube Premium uygulaması. Hemen her ön ödemeli kart kuruluşu müşterilerine Youtube Premium aboneliklerinde para iadesi yapmaktadır. Bu iadeler kimi zaman 10₺ kimi zaman 25₺ kimi zaman ise %50 oranında dahi olabiliyor.

Hangi ön ödemeli kart firması Youtube Premium abonelini için ne kadar cashback veriyor diye merak ediyorsanız burada liste halinde görebilirsiniz. >> Cashback Veren Kartlar 2024

Bu kart ve uygulamalar aracılığı ile abone olursanız her ay Youtube Premium aboneliğiniz bireysel plan için örnek verecek olursak. %50 cashback programından faydalanırsanız aylık 28,99 ₺ ye Youtube Premium ‘u kullanabilirsiniz. Bol indirimli ve reklamsız premiumlar dileriz. 🙂

Sevdiğiniz İçeriği Paylaşın

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.