Cashback Veren Kartlar 2024

1 Comment

Cashback veren kartlar bir çok kişi tarafından merak edilip araştırılmaktadır. 2024 yılında güncel cashback veren kartlar hangileridir? Yotube Premium %50 cashback veren kart var mıdır? Gelin hep birlikte bakalım.

En Çok Cashback Veren Kart Hangisi?

Ön ödemeli kartların çeşitli alışverişleriniz için cashback/nakit geri iade kampanyaları mevcuttur. Ülkemizde önde gelen ön ödemeli kartlara bakacak olursak şöyledir. Papara, Tosla, Pep, İninal, Paycell, Vodafonepay, ParamGenç, Fups, Pokus, Oldubil, Nays, Popypara, Uption 2024 yılında ülkemizde önde gelen ön ödemeli kart hizmeti sunan uygulamalardır.

Bu uygulamalar, müşterilerine özel çeşitli online ve lokal platformlarda cashback kampanyası sunmaktadır. En çok merak edilen cashback hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz. Youtube Premium, Spotify Premium, Netflix, BluTv, Exxen, Trendyol. Bu hizmetlerin haricinde bir çok alanda da kartların anlaşması doğrultusunda cashback kampanyası mevcuttur. Şimdi birlikte kartların kampanyalarına göz atalım.

Cashback Veren Uygulamalar Listesi

Ön Ödemeli Kart /UygulamaYoutube PremiumSpotifyNetflixAmazon PrimeSteamGoogle Play StoreIOS App StoreTrendyolEczane
Papara10₺ Cashback15₺ Cashback20₺ Cashback%10 Cashback%5 Cashback%5 Cashback%10 Cashback%10 Cashback
Tosla25₺ Cashback25₺ Cashback40₺ Cashback50₺ Cashback
Pep%10 Cashback
İninal%50 Cashback15₺ Cashback%50 Cashback
Param
Fups19₺ Cashback
Pokus
Oldubil
Nays%50 Cashback%50 Cashback%10 Cashback%10 Cashback%20 Cashback%20 Cashback%10 Cashback
Popypara%50 Cashback%50 Cashback%50 Cashback%50 Cashback%50 Cashback%50 Cashback
Uption10₺ Cashback10₺ Cashback25₺ Cashback10₺ Cashback
Paycell%50 Cashback%50 Cashback%50 Cashback25₺ Cashback25₺ Cashback%15 Cashback
VodafonePay20₺ Cashback%50 Cashback100₺ Cashback100₺ cashback
Cashback Veren Kartlar 2024

Papara (Tavsiye Edilen)

Papara, yıllardır kullanıcılarına çeşitli kampanyalar ile hizmet sunmaktadır. Bunlar içerisinde en çok sevilen kampanyaları hiç şüphesiz cashback kampanyalarıdır. Yukarıdaki Cashback veren kartlar 2024 listesinde de kolayca görebileceğiniz üzere en çok faydalı kampanyası bulunan uygulama özelliğine sahiptir. Bu nedenle bilgibutonu.com olarak ön ödemeli kartlar içerisinde tavsiyemize nail olmuştur. 🙂

Güncel kampanya ve özelliklerine Papara resmi uygulama ve sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Tosla

Tosla cashback kampanyalarında daha çok market ve online alışveriş platformları üzerinde durmaktadır. 2024 güncel kampanyaları içerisinde market ve restoran ödemelerinde 150 ₺ cashback yer almaktadır. Ayrıca ev interneti için de kullanıcıları için milenicom ile olan anlaşması doğrultusunda indirimli internet aboneliği fırsatı sunmakta.

Güncel kampanya ve özelliklerine Tosla resmi uygulama ve sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz.

İninal

İninal daha çok öğrenciler tarafından tercih edilmekte ve kullanılmakta. Bu doğrultuda da ininal kampanyalarını öğrencilere yararlı olacak şekilde ayarlamıştır. Kitap ve kırtasiye alışverişleri için D&R ile olan anlaşması doğrultusunda 15₺ cashback kampanyası bulunmaktadır. Çeşitli alanlarda da cashback kampanyaları devam etmektedir.

Güncel kampanya ve özelliklerine İninal resmi uygulama ve sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Param

Param kart özellikle giyim alışverişi üzerine yoğunlaşan kartlar arasında yerini almaktadır. Boyner ile olan anlaşması doğrultusunda 2024 yılında %10 cashback hizmeti sunmaktadır. Bunun haricinde de birçok marka ile anlaşması bulunan Param müşterilerini memnun edebilmek adına çeşitli kampanyaları sunmakta.

Güncel kampanya ve özelliklerine Param resmi uygulama ve sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz İçeriği Paylaşın

“Cashback Veren Kartlar 2024” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.